NICHE-PARFEMY.cz

Niche parfémy a interiérové vůně

0
Your Cart

Kategorie produktu

  

Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

 • Znovu naskladněno!

  Niche parfém Profumum Roma Acqua di Sale
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 5 700 
  Vůně mořského pobřeží. Vlny moře tříštící se o pobřeží, přináší v písku, třpytícím se v srpnovém slunci, nové mušle tisíce tvarů a barev. Na opuštěné pláži víří bezstarostnost a svoboda. Kapky slané vody zasychají na kůži v krystalky soli, letní…
 • Niche parfém Profumum Roma Acqua e Zucchero
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 5 700 
  La dolce vita v pravém slova smyslu. Pomerančový květ a jemná hřejivá vanilka zde spolu hrají v té nejlepší rovnováze, doslazené hrstkou karamelizovaného cukru. Tato vůně vás vrátí do dětství. Svůdný parfém, který v sobě zároveň skrývá i andělskou nevinnost,…
 • Niche parfém Profumum Roma Acqua Viva
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 5 700 
  Italské Amalfské pobřeží zalité sluncem. Čekání na mistral pod markýzou při popíjení citronového sorbetu, kolem nás vůně a barva Středomoří. Intenzivní, jiskřivá, až nebesky čistá vůně citrusů.
 • Niche parfém Profumum Roma Alba
  EDP, unisex, 100ml

  5 700 
  Konejšivý balzám na duši, naděje nového dne. První paprsek slunce prochází místností a nachází nás zabalené v upřímnosti bílé přikrývky. Vůně inspirovaná rozbřeskem s sebou přináší naději nového dne.
 • Niche parfém Profumum Roma Ambra Aurea
  EDP, unisex, 100ml

  5 700 
  Ambra Aurea je hluboká, tajemná, kouřově ambrová unisex vůně s lehce animálními tóny. Velmi silný hřejivý parfém pro silné osobnosti - sebejisté muže a ženy.
 • 18ml balení znovu naskladněno!

  Niche parfém Profumum Roma Antico Caruso
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 5 700 
  Elegantní gentleman Evokace pradávného holičství, kde je vůně mandlové pasty úzce spojena s rituálem holení. Vůně obzvláště oceňovaná ženami kvůli její uklidňující vůni.
 • Nově i v 18ml travel size balení

  Niche parfém Profumum Roma Arso
  EDP, pánský, 100ml

  2 480 5 700 
  Vzpomínky na praskající hřejivý krb. Víkend na horské chatě, uvelebíte se v koženém křesle. Venku pomalu padá sníh a zimní vítr hladí větve stoletých borovic, zatímco popíjíte v teple lahodné červené víno.
 • Niche parfém Profumum Roma Confetto
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 6 680 
  Elixír, který vám podlomí kolena. Náladová a něžná, jako cukrová vata, jako černá hedvábná sukně zvednutá vírem kolotoče. Vaše smysly objeví naprosto úchvatné a absolutně návykové spojení mandlí a vanilky.
 • Niche parfém Profumum Roma Dambrosia
  EDP, unisex, 100ml

  5 700 
  Moderní nadčasový parfém. Jevištní opona se zvedá... uprostřed stůl obložený chutným jídlem, plný ovoce a červeného vína. Vzpomínka na římský a pohanský svátek: bakchanal.
 • Niche parfém Profumum Roma Ichnusa
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 5 700 
  Horký letní den ve Středomoří. Hukot vln se rozplývá v mlze mezi poli a mísí se s vůní myrtových keřů a jahodových stromků. První světlo rozbřesku uhasí záři velkých souhvězdí. Všude voní fíky a čerstvě posekaná tráva.
 • Nově i v 18ml travel size balení

  Niche parfém Profumum Roma Neroli
  EDP, unisex, 100ml

  2 480 5 700 
  Vzpomínka na parné italské léto. V prostoru čerstvě sklizeného pšeničného pole, které na obzoru lemuje modravé moře, se prohání teplý letní vítr. Spálená tráva, hejna cikád, dusivé horko. Vzduchem se šíří vůně citrusových hájů.
 • Nově i v 18ml travel size balení

  Niche parfém Profumum Roma Ninfea
  EDP, dámský, 100ml

  2 480 5 700 
  Tajná zahrada osvětlená ranním sluncem, které září na rose a připomíná mi její lesknoucí se oči. Vůně, kterou mi připomíná, je její vůně.