NICHE-PARFEMY.cz

Niche parfémy a interiérové vůně

0
Your Cart

Niche Parfume by Monika

Na těchto videích vám Monika představí projekt Niche Parfume by Monika.
 
Dozvíte se, co jsou to niche parfémy, proč jsou tak výjimečné a proč je milujeme. Nebo také to, čím se liší od běžné mainstreamové produkce, designérských parfémů a parfémů celebrit.
 
Baví nás objevovat pro vás a zkoušet originální kvalitní značky vůní, které vám následně můžeme nabídnout v našem obchodě.
 
Ponořte se do světa niche vůní s námi.

Trudon

Ve spolupráci s místní rezervací tmavých včel Orne pomáhá Maison Trudon chránit endemickou evropskou tmavou včelu, jež je zásadním článkem v řetězci biologické rozmanitosti regionu, klíč k přežití všech druhů.

Designová aromalampa La Promeneuse pro tavné vosky cameo je originálním doplňkem, který vám připomene časy, kdy se na zámcích svítilo svícemi v lucernách.

Difuzér L’Oeuf neboli “vajíčko” hovoří sám za sebe.

Elegantní voskové busty francouzských velikánů jako nevšední ozdoba vašeho interiéru, u které se každá vaše návštěva pozastaví a bude si prohlížet ohromující detaily. Všechny busty jsou ručně lité a ručně dopracované.

Estéban Paris

Vůně Estéban vás přenesou v prostoru a čase, dají vám nahlédnout do míst známých i neznámých. Na jednu stranu ve vás umí vyvolat vzpomínky na místa a situace, kde jste se již ocitli – na druhou stranu umí povzbudit vaši představivost a do míst, která teprve toužíte navštívit, vás přenést.

Rozmanitá cesta světem plná emocí. To jsou vůně Estéban

S úctou k přírodě a jejím zdrojům vybírá Estéban ty nejlepší materiály, používá 100% přírodní vosk, dřevěné prvky difuzérů z udržitelného lesního hospodářství.

Nová edice Jardins d’Intérieur – zahrady interiéru – dbá na ekologii a udržitelnost, 82% surovin pochází z ekologického zemědělství, jde o veganské produkty v recyklovatelných obalech.

Carthusia Capri