NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

O nás

O nás

O nás

O nás

Nabízíme vám vždy něco navíc

Vůně NICHE jsou netradiční, jedinečné a především nekomerční. Věřím, že právě vůně vám umožní zasnít se a přenést v čase a prostoru. Určitě si vzpomenete na okamžiky, kdy vám vůně připomněla například dětství – místo, okamžik nebo osobu …

“Nejdůležitější je uvěřit svým snům
a obhájit si
je před okolím.”

Monika Žálková
majitelka Niche Parfume by Monika

Snění není jen zabíjení času, jak někteří míní. Je to jedna z nejdůležitějších činností v životě, hnací motor. Teprvé, až když si něco vysníme, můžeme hledat prostředky, jak své sny uskutečníme. Bez pokory, pracovitosti a odvahy to ovšem nejde. Mé cesty za  vysněnými cíli nebyly nikdy jednoduché, vždy byly plné překážek.

Věřím, že když něco hodně chceme a dáme tomu opravdu vše, dříve či později se úspěch dostaví.

A tak se zrodila z lásky a velké vášně – nikoliv do horkokrevného Itala, či elegantního Francouze, ale do NICHE vůní, které jsem si vozila ze svých cest – nová značka, kterou pro vás buduji.

S touto značkou přicházím do přeplněného trhu, v okamžiku krize a za nedůvěry svého okolí, kdy mi trvalo 2 roky přesvědčit majitele NICHE značek, že jsme pro ně ti správní partneři. I přes aktuální nelehkou situaci svému snu nadále věřím. Spolu s oblečením, obuví a doplňky, které vám nabízím v butiku www.modalondon.cz, tvoří nyní vůně jednotný celek, jeden velký naplněný sen. Měním styl a pohled svých klientek a přátel nejen na módu, ale nyní také na vůně.

Věřím, že právě vůně vám umožní zasnít se a přenést se v čase a prostoru. Určitě si vzpomenete na okamžiky, kdy vám vůně připomněla například dětství – místo, okamžik, osobu …

Vůně NICHE jsou netradiční, jedinečné a především nekomerční.

Mým snem je, aby i vás dokázaly na chvíli zpomalit a nechat se unášet okamžikem, vzpomenout si na hluboko zapomenutá místa a situace, případně vás vtáhly do představ vzdálených zemí a míst, která jste sice ještě nenavštívili, ale kam se toužíte vydat.

Sněte si své sny a jděte za nimi…

S láskou,
Monika Žálková

Dělej to, co miluješ a přetvoř to na něco, co milují jiní.

To je motto, které mě provází, a které můžete najít na mém facebookovém profilu a webových stránkách. Miluji svou práci. Móda a vůně jsou mou vášní a provází mě celý můj dosavadní život.

Vybírám pro vás takové značky, které garantují kvalitu, jsou originální, nadčasové a jedinečné. Hledám značky, které jsou vyráběny tradičními způsoby v zemích Evropy, s láskou k řemeslu a svobodně. To jsou hodnoty, které nadevše ctím již od začátku podnikání.

Nepovažuji se za „prodejce“, jsem obchodník. Být dobrý obchodník je řemeslo, poslání, které není o pouhém krátkodobém vztahu založeném na jednotlivém prodeji.

Se svými klienty tvoříme dlouhodobý vztah a vazby, které jsou trvalé. Vztahy založené na vzájemné důvěře a podobných hodnotách.

Proto jsme na trhu již 25 let.

monika-circle-2

Monika Žálková
Majitelka Moda London & Niche Parfume by Monika

Náš team a jejich oblíbené vůně

Moje asistentky Šárka a Blanka jsou dokonale proškoleny v tom, aby nenutili klientům vlastní názor. Musí umět nacítit klienty a jemně je směrovat k osobnímu výběru. Každý člověk je jedinečný a žádný univerzální model ani styl neexistuje.

Nezaměstnávám prodavačky, ale prvotřídně vyškolené obchodníky, kteří svoji práci milují a ctí moje hodnoty. Dbám na předem danou a velmi promyšlenou skladbu značek, tak abych uspokojila více osobností. Každá značka má svůj jasný rukopis a svoji klientelu. V naší prodejně ukazujeme směr a možnosti. Dáváme inspiraci, návod. Pomáháme při správném výběru. V tom se lišíme od většiny prodejen.

Naši zákazníci musí být spokojeni i poté, co přijdou domů, musí daný produkt opravdu nosit, protože jenom tak se rádi budou vracet. Vztah mezi klientem a obchodníkem se tvoří pouze pokud se potkáváme opakovaně, nikoliv jednorázovým nákupem.

niche-sarka-einspiglova

Šárka

Naši niche ambassadoři

Nové značky, které pro vás nacházíme, nevybíráme sami. Jak se říká “tisíc lidí, tisíc chutí”, každý z nás má jiné preference i v oblasti parfémů. Proto vždy před zavedením nové značky poctivě testujeme, všechny vůně na vlastní kůži zkoušíme, zjistíme jak vydrží na kůži různých lidí různého věku i pohlaví, jak intenzivně voní, jak originální jsou, jaký je jejich příběh. Proces zařazení nové značky je záležitost několika dlouhých měsíců.

S výběrem, testováním a rozhodováním nám pomáhají lidé z širšího týmu, kterým říkáme niche ambassadoři. Jsou to stejně jako my v core teamu milovníci niche parfémů, mají již v životě něco “načicháno” a tedy umí rozeznat kvalitu a originalitu a dát jasný názor.

S jejich svolením zde některé z nich postupně uvedeme.

Moda London - luxusní móda pro ženy, které ocení kvalitu & nadčasovost

V Moda London vám nabízím luxusní módní značky a doplňky pro stylové a úspěšné ženy, které vědí, co chtějí.

Sledujte nás na Instagramu

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.