NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

V symbolickém koutě bájného vesuvského města leží Herkulova zahrada a právě z tohoto místa získala tato vůně svůj název; jedna z nejoblíbenějších vůní Agatho Parfum a koruna slávy nové a rafinované kolekce Pompei.

V této povzbuzující esenci, odlišené odbornou kombinací kořenitých a kouřových tónů, znovu ožívají prvotřídní ingredience kdysi použité v jemných výtvorech legendárního parfuméra Agatho jako nesmrtelný symbol nerozlučitelného pouta mezi šarmem. tradice a odvážné inovace.

Ve své opojné dílně plné vůní je parfumér Agatho pohlcen svou prací, protože se zdá, že jeho zkušené ruce téměř poletují po jemných mastech.

Stejná úcta k umění se projevuje, když si plní dlaně bergamotem, kombinuje jej s aromatickou jemností levandule, jemnou kyselinkou rebarbory a balzámovým teplem plodů jalovce.

Parfumér, unášen v poněkud nadšené strnulosti, začíná utvářet bohaté, kořenité srdce, v němž mají své místo kontaminace z jeho cest.

Přidávají se teplé, jantarové vůně kadidla a černého pepře, následované sametovým a nádherně štiplavým nádechem šafránu a nového koření.

Stejně jako zářivé kapky rosy se ingredience usazují na houževnatém orientálním základu z pačuli, labdanu a santalového dřeva a čekají na přeměnu v bájnou nesmrtelnou mízu díky fenomenální síle mramorové sochy Herkula s výhledem do zahrady.

Vůně Agatho Giardino di Ercole ztělesňuje rafinovanou, energickou a lehce kouřovou vůni.

Je prezentováno ve výrazné dřevěné krabičce s měkkým hedvábím, doplněné ohromujícím jemným porcelánovým uzávěrem, který byl navržen a vyroben podle italské tradice a uměleckého výzkumu.

Hlava

superesence cistu
levandule
rebarbora
plody jalovce

Srdce

kadidlo
šafrán
černý pepř
šalvěj

Základ

virginské cedrové dřevo
cashmeran
labdanum

Tato vůně se hodí pro

Tuto vůni ocení především

Další produkty z této kategorie

 • Nově i ve 100ml balení

  Agatho Fauno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Divoký, nezkrotný a tajemný Fauno. Tato balzámová a přesto hravá vůně je obohacena o svěží citrusové tóny a jemné akordy kůže, které připomínají zcela nespoutanou bujnost přírody a jejích kouzelných obyvatel, jako je faun. Vůně Agatho Fauno ztělesňuje nezastavitelnou sílu…
  Výběr možností
 • Agatho 195 A.C.
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Agatho 195 A.C. je vůně připomínající sílu a vliv starověkého Říma. Ve vrchních tónech najdeme fíky, bergamot, mátu a citron. Ve středních tónech pak jasmín, kardamon a fíky. V základu vás okouzlí exotické dřeviny, kůže a pačuli. Středomořská vůně fíků…
  Výběr možností
 • Agatho Sileno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  V zahradách a citrusových hájích v Pompejích bloudí Silenus a zpívá. Jsou to místa „otia“ a meditace, kde starý Silenus, opilý, vyjadřuje svou hudbou a písněmi ambrové tóny svých dávných cest po Středomoří, odrážející východní země skrze sečuánský pepř a…
  Výběr možností
 • Agatho Castiamanti
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Prchavé vrchní tóny myrhy, křehké jako příslib lásky, se potkávají s vzácností šafránu, bujnými tóny medu, umocněny jasmínovým nočním vánkem prostupujícím domovem Casti Amanti tedy cudných milenců na okvětních lístkách růží. V kontextu Pompejí odkazuje na slavný pár, jehož ostatky…
  Výběr možností
Velikost (objem)

,

Parfumér

Maurizio Cerizza

Rodina vůní

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Agatho Giardino di Ercole (niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *