NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Kromě toho, že je jednou ze sedmi ikonických esencí v řadě Pompei, 195.a.C. je také jednou z nejoblíbenějších vůní Agatho Parfum.

Vzdává hold historicky symbolickému roku, kdy byl zrušen Lex Oppia – zákon, jehož cílem je omezit ženskou prosperitu a bohatství.

Rok 195 př. n. l. – poznamenaný nepotlačitelným probuzením smyslů a obnovenou oslavou přepychu a radostí života – je ztělesněn harmonií šalvěje, citrusových, bylinných a dřevitých tónů, ve kterých je uvolněna veškerá radost a živost fíků: symbolu lidstva toužícího plně zažít své znovuzrození.

Tato pompejská zahrada se chystá znovu vzkvétat, protože vítá triumf božské krásy nad umělou toxicitou Lex Oppia.

Lehký citrusový vánek bergamotu a citronu lechtá nahou pokožku a obnovuje její vitalitu, zatímco zelená máta a červené granátové jablko – předehra k jasnému novému úsvitu – se spojí se světlými fíkovými listy, aby uvolnily jiskřivé bylinné tóny, schopné probudit smysly, jenž byly ponechány v nečinnosti příliš dlouho.

Tato pulzující renesance směřuje ke crescendu a je připravena vyvrcholit okouzlující písní rezonující v nočních tónech srdce sestávajících ze svůdného jasmínu, balsamikového kardamomu a slavnostního fíku: autentická oslava znovunabyté svobody, kterou je třeba chovat jako drahocenný drahokam.

Vůně je umocněna odvážným dřevitým základem, ve kterém ušlechtilé a obklopující akordy kůže, oudu, cedrového dřeva, pačuli, kašmírového dřeva a styraxu tančí kolem tajemných orientálních vůní kadidla a černého čaje, které nás vybízejí k novým, neprobádaným obzorům.

195.a.C., nesporně nejprodávanější vůně Agatho Parfum, je prezentována v elegantní dřevěné krabičce potažené hedvábím a zakončená úžasnou jemnou porcelánovou čepicí, která byla navržena a vyrobena podle italské tradice a uměleckého výzkumu.

Hlava

bergamot
máta
fíkové listy
citron
granátové jablko

Srdce

fík
kardamon
jasmín

Základ

ambroxan
vzácná dřeva
semena ambrette
bílé pižmo

Tato vůně se hodí pro

Tuto vůni ocení především

Další produkty z této kategorie

 • Agatho Sileno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  V zahradách a citrusových hájích v Pompejích bloudí Silenus a zpívá. Jsou to místa „otia“ a meditace, kde starý Silenus, opilý, vyjadřuje svou hudbou a písněmi ambrové tóny svých dávných cest po Středomoří, odrážející východní země skrze sečuánský pepř a…
  Výběr možností
 • Agatho Giardino di Ercole
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Je to energie mýtu a elegance zahrady, které inspirují rafinovanou a energickou podstatu. Bergamot a bobule jalovce získávají na koberci kadidla plné tělo a přecházejí do přetrvávající fascinace orientálního dřeva. Přítomnost mramorového Herkula v zahradě parfumérova domu, triumf odvahy a…
  Výběr možností
 • Agatho Castiamanti
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Prchavé vrchní tóny myrhy, křehké jako příslib lásky, se potkávají s vzácností šafránu, bujnými tóny medu, umocněny jasmínovým nočním vánkem prostupujícím domovem Casti Amanti tedy cudných milenců na okvětních lístkách růží. V kontextu Pompejí odkazuje na slavný pár, jehož ostatky…
  Výběr možností
 • Nově i ve 100ml balení

  Agatho Fauno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Divoký, nezkrotný a tajemný Fauno. Tato balzámová a přesto hravá vůně je obohacena o svěží citrusové tóny a jemné akordy kůže, které připomínají zcela nespoutanou bujnost přírody a jejích kouzelných obyvatel, jako je faun. Vůně Agatho Fauno ztělesňuje nezastavitelnou sílu…
  Výběr možností
Velikost (objem)

,

Rodina vůní

,

Parfumér

Maurizio Cerizza

1 recenze Agatho 195 A.C. (niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml)

 1. Kirill Nefedov (ověřený vlastník)

  Unique and gorgeous fragrance. It gives me fresh, coniferous, jasmine vibes. Very mature and serious. I have small experience with perfume in general, so I can’t say much about other notes.
  It could be sharp and powerful. Few times I managed to fill my office suite with smell, which was even too overwhelming, so it’s not a weak perfume.
  I tried almost every Agatho perfume in this collection, and it 195 A.C. looks like the most interesting and artistic one. It’s not for everyone (some of my colleagues called it “too complicated” and bitter), but I highly recommend everyone interested in niche perfumery at least to try sample.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.