NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Asistent/ka prodeje
dámské módy, doplňků a niche vůní

Jsme butik s luxusní módou, parfémy a doplňky na kolonádě v Luhačovicích. Vyznačujeme se profesionálním zákaznickým servisem s 25 letou tradicí. Máme stálou klientelu, o kterou pečujeme s láskou. Naším cílem je dělat ženy krásnější díky značkovým modelům, které pro nás vybírá Monika u světových návrhářů.

Jak si vás představujeme?

Jste vyzrálá osobnost, která má estetické cítění a cit pro módu. Věk je pro nás jen číslo. Dokážete se na naše zákaznice naladit, vyslechnout je, dobře poradit a doporučit vhodný outfit.

Není pro nás podstatné, jestli už máte zkušenosti v našem oboru, důležité pro nás je, aby jste dokázal/a našim VIP zákaznicím naslouchat a proměnit jejich přání ve spokojenost s našimi službami.

Stanete se jednou/jedním z nás. Jsme sehraný tříčlenný tým a rádi se Vám budeme věnovat v začátcích tak, aby Vás práce těšila stejně jako nás.

Co Vám nabídneme my?

  • Stabilní, pohodové zázemí a spolupracující tým butiku Móda London
  • Zajímavou fixní mzdu a nadstandardní odměny v souladu s Vašimi výsledky
  • Plný pracovní úvazek v režimu krátký a dlouhý týden (včetně víkendů) – spravedlivě se střídáme
  • Dress code v hodnotě 40 tisíc Kč ročně
  • Dobrou kávu a občerstvení na pracovišti zdarma
  • Více o nás se dozvíte na modalondon.cz a niche-parfemy.cz

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám Váš životopis na mail.monika@seznam.cz, do předmětu zprávy uveďte “Kariéra”. K životopisu prosím nezapomeňte vložit též vaši aktuální fotografii a chcete-li, připojte i krátký motivační text o tom, proč chcete pracovat právě s námi, jaký máte vztah k módě a vůním apod.

Budeme se těšit!

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.