NICHE-PARFEMY.cz

Niche parfémy a interiérové vůně

0
Váš košík

Trudon

Trudon

Haute niche parfémy Trudon

TRUDON je značka, která je na trhu nepřetržitě od roku 1643. Nejslavnější výrobce svíček na světě byl dodavatelem královských dvorů a nejslavnějších katedrál. A i dnes jej najdete pouze na exkluzivních místech jako je Saks či Harrods.

V roce 2017 se rozhodla využít francouzská rodinná značka TRUDON své téměř čtyřsetleté know how ve světě vůní, pronikla do světa haute parfumerie a přinesla svoji první kolekci luxusních parfémů.

 • Momentálně nedostupné

  Parfém Trudon Aphélie
  EDP, dámská

  980 4 650 
  Aphélie vyniká jedinečným způsobem - jako aphelion, orbitální bod, ve kterém je nebeský objekt nejdále od Slunce. Tajemná Aphélie podléhá zákonům přitažlivosti, splývá s přírodou v rostlinných tónech plných mízy, symbolizuje okamžik probuzení a znovu nachází ztracenou rovnováhu.
 • Parfém Trudon Bruma
  EDP, dámská

  980 4 650 
  Bruma představuje kontrast mezi dnem a nocí. Přechází od květinových jemných tónů (den) k smyslně zvířecím tónům (noc). V noci ženská jezdkyně čerpá vnitřní sílu z prvků, které ji obklopují: její kůň a hloubka lesa v noci jí dodávají magnetickou…
 • Parfém Trudon Révolution
  EDP, unisex

  980 4 650 
  Révolution je vůně jako žádná jiná, vyvolává emoce a buď jí propadnete nebo se jí obloukem vyhnete - neexistuje nic mezi. Voní silnou směsí kouřového kadidla s tóny cedru a pačuli. Ucítíte střelný prach, dým, brambory pečené v ohni...
 • Parfém Trudon II “Deux”
  EDP, unisex

  980 4 650 
  Parfém II evokuje propojení člověka a přírody, je o nových začátcích - životě lesa, který prochází jednotlivými ročními obdobími. Ucítíte svěží vůni lesního kapradí v dřevito-zelených tónech.
 • Parfém Trudon Elae
  EDP, dámská

  980 4 650 
  Velmi ženská jemná vůně, která ve vás vyvolá představu rozkvétající kytice exotických bílých květů. Obklopí a omámí vás vůní jasmínu, tuberózy, neroli a santalového dřeva.
 • Parfém Trudon Médie
  EDP, dámská

  980 4 650 
  Svěží něžná vůně, která vyvolá vzpomínky na léto mixem citrusových plodů, osvěžujícího grepu a mandarinky, prolínajících se s jemnou vůní anděliky, cypřiše a cedru.
 • Momentálně nedostupné

  Parfém Trudon Olim
  EDP, unisex, 100ml

  4 650 
  Dřevitě kořeněná unisex vůně s kombinací koření, vzácné pryskyřice, myrhy, pačuli, bergamotu a pižma. Podmanivá, dráždivá a smyslná.
 • Parfém Trudon Mortel
  EDP, unisex

  980 4 650 
  Mortel, neboli smrtelný. Uhrančivá smyslná vůně cistu, myrhy, cedrového dřeva, podtržená omamnou kouřovou vůní kadidla. Bestseller značky Trudon. Vůně, která vyvolá pozornost vašeho okolí.