NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

VIP servis

Osobní přístup a péče
Stylové voňavé balení
Věrnostní program
Dárky pro váš lepší den
Prosecco a káva na prodejně

Náš business děláme jinak, s láskou a osobním přístupem. Hřeje nás, že naši práci pravidelně oceňujete. Od začátku našeho podnikání je pro nás důležitý váš zážitek z nakupování a vaše plná spokojenost.

Jsme vám k dispozici na prodejně, sociálních sítích, emailu či telefonu. Vždy se s vámi baví přímo někdo z našeho core týmu, žádný prostředník, žádný markeťák. Pravidelným zákazníkům nabízíme osobní poradenství.

Všechny balíčky balíme s maximální péčí, doplníme testery zdarma, přidáme kartičku s citátem a celý balíček navoníme, aby i pošťák věděl, že veze voňavé tajemství. Naše balíčky vyčnívají, tak jako zboží, které vám nabízíme.

Pro vracející se zákazníky jsme připravili loyalty program, v němž vás odměníme za vaše opakované nákupy a dáme vám stálou slevu na všechny naše produkty, testery navíc, discovery sety nových značek zdarma či občasné osobní dárky jako květiny, kvalitní bylinné čaje nebo pralinky a jiné dobroty od lokálních podniků. Co nás samotné zaujme, to pošleme dál, abychom vám udělali radost. Podporujeme lokální trh.

Navštívíte-li nás přímo na prodejně, můžete si dát kvalitní prosecco nebo luhačovickou kávu z lokálních pražíren, zatímco probereme a vyzkoušíte parfémy nebo luxusní svíčky.

Lišíme se a jsme na to pyšní.
Nákup nemá být jen pouhým pasivním úkonem, má být zážitkem.

Loyalty program

Odměníme vás za vaše opakované nákupy. Registrovaní zákazníci automaticky sbírají body, postupují věrnostními stupni a získávají slevy na veškeré zboží z naší niche nabídky. 1 Kč v hodnotě zakoupeného zboží = 1 loyalty bod. Stav bodů uvidíte po přihlášení na váš zákaznický účet.

Věrnostní body navíc

Body navíc můžete získat i za vaši aktivitu, a to 1000 bodů za první recenzi/hodnocení zakoupeného zboží vloženou k produktu na našem webu, případně 500 bodů za každou další recenzi. V rámci vašeho uživatelského účtu najdete též unikátní kód, který můžete nasdílet svým přátelům – pokud někdo z nich u nás nakoupí, dostanete 500 bodů za první zprostředkovaný nákup vámi doporučené osoby a 200 bodů za každý další.

V případě, že jste u nás nakoupili již dříve, ale neměli jste zaregistrovaný účet, i tak nemusíte o své věrnostní body přijít. Zaregistrujte se na našem eshopu při další objednávce a napište nám, že jde o opakovaný nákup – vaše předchozí objednávky najdeme podle zadaného emailu a body vám zpětně na uživatelský účet připíšeme.

Apprenti
Parfumeur

Parfumérský učeň vás provází vašimi prvními kroky na cestě objevování niche vůní. Tato úroveň je startovací a získává ji každý registrovaný zákazník, který u nás nakoupí.

Passioné
Parfumeur

Vášnivý parfumér postupuje úžasným světem niche parfumerie a luxusních vůní. Objevuje, zkouší a propadá originálním parfémům celým svým srdcem.

Úroveň získáte za
15.000 nasbíraných bodů

5% sleva na vše

Connoisseur
Parfumeur

Znalec parfémů, který již ví, jaké poklady může niche parfumerie skrývat, vrací se rád(a) ke svým signature vůním, ale nebojí se sáhnout ani po horkých novinkách.

Úroveň získáte za
50.000 nasbíraných bodů

7% sleva na vše
+testery navíc k objednávce

Prestige
Parfumeur

Prestižní parfumér je nejvyšší úrovní loajality k niche vůním dokazující hluboké zapojení a vztah k luxusním parfémům, které vás pozvednou z davu.

Úroveň získáte za
100.000 nasbíraných bodů

10% sleva na vše
+testery navíc k objednávce
+testery nově zaváděných značek zdarma
+osobní servis a poradenství
+občasné osobní dárky pro váš lepší den

Luxusní balení

Ač to tak navenek nemusí vždy vypadat, naše balení považujeme za opravdu výjimečné. Všechny balíky, které vám odesíláme, balíme s opravdovou péčí a dbáme na detail. Zážitek na vás čeká uvnitř, jakmile začnete rozbalovat.

Náš balík poznáte mezi ostatními! Obsah navoníme náhodnou vůní, jejíž jméno napíšeme na přiloženou kartičku. Váš zážitek a objevování tak začíná již při otevření krabice.

K vaší objednávce přidáme testery vůní jako dárek. Své preference značek, konkrétních vůní či jejich typů můžete napsat do poznámky k objednávce. Budeme-li dané vůně mít, rádi vám přibalíme vámi preferované.

Jednotlivé produkty jsou pečlivě zabalené do ochranných papírů a ovázané dekorativní stužkou s citátem – pro ni jste též našli sekundární využití. Milujeme vaši kreativitu!

V balíčku najdete i tematický krátký citát na tvrdé kartičce – ten si můžete dát například do kanceláře či domů, pro motivaci a lepší den.

Vaše ocenění naší práce

Děkujeme všem našim VIP klientkám za veškerou zpětnou vazbu, milá slova a ocenění naší práce. Děkujeme za to, že jste jaké jste, že spolu můžeme sdílet radosti i strasti života.

Jsme místem setkávání a sdělování. Místem podpory a pochopení. Jsme místem, kde můžete být samy sebou, kde jste v bezpečí.
Jsme rodina. Jsme tu pro vás a jsme nadšeni, že jste s našim servisem spokojené.

Vy nás za to rozmazlujete skladkostmi a nádhernými květinami. Sdílíme stejnou energii a věříme, že vesmír k sobě přirozeně táhne ty, jež vzájemně souzní.

Díky vám je náš den barevnější.

Píšete nám

Děkujeme za každý váš milý vzkaz, recenzi, zmínku.
Vážíme si vašeho času, který nám věnujete.

Recenze našich zákazníků

100% zákazníků, kteří u nás nakoupili přes portál Heureka.cz, doporučuje náš obchod. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Hodnocení: 5/5  
Komunikace: 5/5Dodání: 5/5Doporučuje
Ověřený zákazník Heureka.cz06.06.2023
“ Uzasny pristup k zakaznikovi a ochota prodavajicich.”
Hodnocení: 5/5  
Komunikace: 5/5Dodání: 5/5Doporučuje
Ověřený zákazník Heureka.cz24.04.2022
“Velmi rychlé odeslání, příjemná komunikace, pečlivé balení zásilky, vkusná propagace ”
Hodnocení: 5/5  
Komunikace: 5/5Dodání: 5/5Doporučuje
Ověřený zákazník Heureka.cz17.12.2020
“Rychlost dodání Příjemné jednání s personálem obchodu Kvalitní parfume ”
Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.