NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Starověké vzdálené země a svěží středomořské zahrady se probouzejí se Sileno: jednou ze sedmi okouzlujících vůní řady Pompeje a mimořádným mistrovským dílem, pokud jde o specializovanou parfumerii Agatho Parfum.

Vůně divokých lesů se koupou ve svěžích mořských akcentech, ukolébáni okouzlující hudbou Silenus a probuzené nevyhnutelným voláním přírody.

Agatho Parfum vás se svou vůní Sileno zve, abyste vyzkoušeli ušlechtilé umění otium a vydali se do typů nedotčených míst, která byla popsána pouze v poezii.

Sladká melodie prostupuje ulicemi starověkých Pompejí, dráždí voňavé oranžové listy s nejmenším dotykem a lechtá příjemně sladké keříčky černého rybízu.

Jak se čerstvé bylinné tóny dále šíří, příroda propadá kouzlu Silenus a cítí se v pohodě.

Jak napětí narůstá, rustikální bůh začíná svůj příběh, doprovázený hypnotickou symfonií sečuánského pepře a tónů ylang-ylang – nostalgickou ozvěnou vzdálených východních zemí, která plně uchovává chuť nesčetných cest tohoto muže.

Silenova slova mají svou vlastní kvalitu připomínající sirénu a připomínají kousavou slanost vlnobitého dřeva pokrytého mořskými řasami.

Vyprávění moudrého muže končí ve věčné brázdě cedrového dřeva.

Vidoucí, který se rozhodne nepodělit se o svůj dar a je šťastný, že se nechá unést veselostí vína a ponoří se do tajemných dimenzí prodchnutých magicky složitým kořenem zázvoru.

Perzistentní a provokativní vůně Sileno od Agatho Parfum je dodávána v charakteristickém balení: spočívá na měkkém hedvábném lůžku, uzavřeném v jemné dřevěné krabičce.

Flakon – skutečný symbol luxusní italské parfumerie – zdobí ohromující jemný porcelánový uzávěr, který byl navržen a vyroben podle italské tradice a uměleckého výzkumu.

Hlava

citrusové tóny
svěží zelené tóny
černý rybíz
pomerančový květ

Srdce

sečuánský pepř
ylang ylang
středomořské akordy

Základ

absolut mořských řas
kořen zázvoru
vzácná dřeva
cedrové dřevo

Tato vůně se hodí pro

Tuto vůni ocení především

Další produkty z této kategorie

 • Agatho Castiamanti
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Prchavé vrchní tóny myrhy, křehké jako příslib lásky, se potkávají s vzácností šafránu, bujnými tóny medu, umocněny jasmínovým nočním vánkem prostupujícím domovem Casti Amanti tedy cudných milenců na okvětních lístkách růží. V kontextu Pompejí odkazuje na slavný pár, jehož ostatky…
  Výběr možností
 • Nově i ve 100ml balení

  Agatho Fauno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Divoký, nezkrotný a tajemný Fauno. Tato balzámová a přesto hravá vůně je obohacena o svěží citrusové tóny a jemné akordy kůže, které připomínají zcela nespoutanou bujnost přírody a jejích kouzelných obyvatel, jako je faun. Vůně Agatho Fauno ztělesňuje nezastavitelnou sílu…
  Výběr možností
 • Agatho Giardino di Ercole
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Je to energie mýtu a elegance zahrady, které inspirují rafinovanou a energickou podstatu. Bergamot a bobule jalovce získávají na koberci kadidla plné tělo a přecházejí do přetrvávající fascinace orientálního dřeva. Přítomnost mramorového Herkula v zahradě parfumérova domu, triumf odvahy a…
  Výběr možností
 • Agatho 195 A.C.
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Agatho 195 A.C. je vůně připomínající sílu a vliv starověkého Říma. Ve vrchních tónech najdeme fíky, bergamot, mátu a citron. Ve středních tónech pak jasmín, kardamon a fíky. V základu vás okouzlí exotické dřeviny, kůže a pačuli. Středomořská vůně fíků…
  Výběr možností
Velikost (objem)

,

Parfumér

Maurizio Cerizza

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Agatho Sileno (niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.