NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Agatho Parfum posiluje svou exkluzivní řadu Pompei s Adone: svěží, zářivá a vášnivá vůně, která uchovává legendární lesk mladého muže – Adonise (italsky Adone) – kdysi milovaného Afroditou, jenž je předurčen k tomu, aby prchavě rozkvetl, než vybledne. Jako vzácný drahokam pomíjivé krásy.

Citrusové, květinové a dřevité tóny se uvolňují v nezlomném objetí, ve kterém impuls ohromující vášně ustupuje věčné vzpomínce na bezpodmínečnou lásku poznamenanou fatálním epilogem.

Se svou vůní Adone se Agatho Parfum znovu potvrzuje jako absolutní dokonalost, pokud jde o luxusní italskou parfumerii.

Žhavá a zlověstná láska mezi mladým Adonisem a bohyní Afroditou kvete na sledu svůdných ovocných akordů, které obklopují cassis a nepotlačitelně pulzující grapefruit.

Jako lehké mávnutí křídel se překvapivá směs radostných citrusových tónů a jiskřivého růžového pepře rozvine směrem k pulzujícímu květinovému srdci.

Právě zde se denní jas bílé lilie střídá s noční intenzitou jasmínu, která vrcholí chvějícím se kouzlením, zapečetěným sladkou pelargónií a zahalující vistárií.

Vůle bohů však zuřivě zkrátila život Adonise, který je vzkříšen v okvětních lístcích opilé damašské růže, vytvořené z teplých slz, které tekly Afroditě, když truchlila nad svým milovaným.

Tato oslnivá vůně je umocněna měkkým a smyslným přetrvávajícím základem, který symbolizuje neomylnou vzpomínku na tuto mýtickou bohyni, jejíž utrpení bude trvat až do konce.

Agatho Adone nachází čestné místo v rafinované dřevěné krabici s měkkou hedvábnou podšívkou.

Vůně samotná je umístěna ve vzácném flakonu zakončeném úžasnou jemnou porcelánovou čepičkou, která byla navržena a vyrobena podle italské tradice a uměleckého výzkumu.

Hlava

cassis
růžové dřevo
růžový pepř

Srdce

vistárie
jasmín
pelargónie
bílá lilie

Základ

ambroxan
drahá dřeva
semena ambrette
bílé pižmo

Tato vůně se hodí pro

Tuto vůni ocení především

Další produkty z této kategorie

 • Nově i ve 100ml balení

  Agatho Fauno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Divoký, nezkrotný a tajemný Fauno. Tato balzámová a přesto hravá vůně je obohacena o svěží citrusové tóny a jemné akordy kůže, které připomínají zcela nespoutanou bujnost přírody a jejích kouzelných obyvatel, jako je faun. Vůně Agatho Fauno ztělesňuje nezastavitelnou sílu…
  Výběr možností
 • Agatho Giardino di Ercole
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Je to energie mýtu a elegance zahrady, které inspirují rafinovanou a energickou podstatu. Bergamot a bobule jalovce získávají na koberci kadidla plné tělo a přecházejí do přetrvávající fascinace orientálního dřeva. Přítomnost mramorového Herkula v zahradě parfumérova domu, triumf odvahy a…
  Výběr možností
 • Agatho Castiamanti
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Prchavé vrchní tóny myrhy, křehké jako příslib lásky, se potkávají s vzácností šafránu, bujnými tóny medu, umocněny jasmínovým nočním vánkem prostupujícím domovem Casti Amanti tedy cudných milenců na okvětních lístkách růží. V kontextu Pompejí odkazuje na slavný pár, jehož ostatky…
  Výběr možností
 • Agatho Rossopompeiano
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Středomořská svěžest esence, jejíž citrusové tóny doprovází smyslnost damašské růže, sublimující v klikatých orientálních ozvěnách, je inspirována barvou, díky níž jsou fresky pompejských kupolí slavné a nezaměnitelné po celém světě.
  Výběr možností
Velikost (objem)

,

Rodina vůní

,

Parfumér

Maurizio Cerizza

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Agatho Adone (niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.