NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Ptejte se

Dostáváme od vás spoustu vzkazů přes Messenger, na Facebooku či přes Instagram. Ptáte se na vůně, doporučení pro vás podle vašich preferencí, na značky, které nabízíme … A stále častěji též slyšíme, že mnoho z vás, kteří nás navštěvujete, nepoužívá sociální sítě. Pokud tedy máte dotaz k námi nabízenému zboží, chcete poradit s výběrem a ostýcháte se zavolat, případně nemáte sociální sítě, můžete nám zanechat vzkaz zde – klidně anonymně či pod přezdívkou. My vám na něho nejdéle za den dva odpovíme.

4 thoughts on “Ptejte se

 1. Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet některé Vaše vůně, ale bohužel nelze koupit testery.
  Do Luhačovic se v nejbližší době nedostanu. Opravdu se u Vás nedají objednat vzorky?
  děkuji za informaci Denisa Graclová

 2. Dobrý den Deniso. Testery nelze koupit online, ale můžete si je objednat telefonicky – stačí když cinknete nebo napíšete Šárce, která má na starosti náš zákaznický servis (+420 778 704 877) a domluvíte se s ní napřímo. Dříve jsme testery měli online v nabídce s možností koupě, bohužel jich máme vždy od výrobců omezené množství a mizely nám po stovkách když šly objednat separátně. Abychom mohli uspokojit skutečné zájemce o danou vůni a zároveň měli dostatek testerů pro přiložení k objednávkám, přešli jsme na telefonický způsob objednání 😉 Vzorky máme od většiny nabízených vůní, Šárka vás případně navede i v rámci vašich preferencí k vůním, které by se vám mohly nejvíce líbit. Věřím, že vás nějaká osloví 🙂 Zdraví Tomáš

 3. Dobrý den, mohu se zeptat zda-li nabízíte slevu pro nové zákazníky?
  Děkuji Vám
  S pozdravem Slámová

  1. Dobrý den, momentálně slevu novým zákazníkům nenabízíme. Naopak ale nabízíme slevu vracejícím se zákazníkům a to prostřednictvím našeho věrnostního programu viz https://www.niche-parfemy.cz/vip-servis/#loyalty – za každou objednávku přes eshop sbíráte body v hodnotě objednávky a po dosažení konkrétních milníků se vám na eshopu ceny zobrazí se započtenou slevou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.