NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

NOI SIAMO ESSENZA je exkluzivní unisex parfémovaná voda inspirovaná přírodou, kterou vytvořila Daniela Dallavalle, aby umožnila smyslům cestu mezi vůní a substancí.

Tento parfém patří do rodiny mořských parfémů, připomínajících esenci moře, svěží, vodní. Aromatické, vodní tóny hlavy; tóny dřevitého, květinového srdce; tóny pižma. Parfém se zrodil jako esence schopná právě reprezentovat osobnost tvůrce Daniely Dallavalle. Začíná od konceptu vody (čistoty), přesouvá se k tématům přírody, snů a životní energie. Jeho skleněná ampule je vyrobena výhradně ručně s materiálovými dekoracemi inspirovanými kolekcí D.Doll ke sbírání a uchování. Každá ampule je spojena s číslem D.Doll, ze kterého čerpá inspiraci. Víčko, které tvoří mramorový efekt, je vyrobeno z ekologicky udržitelné pasty. Obal je plně recyklovatelný nebo opakovaně použitelný.

Daniela Dallavalle

*27.04.1963

Kreativní italská módní návrhářka stojící za značkou Elisa Cavaletti

Kolekce Elisa Cavaletti jsou navrženy Danielou Dallavalle pro ženy, které chtějí svobodu a rády se každý den znovunalézají. Chtějí se zahalit do sofistikovaného, pohodlného oblečení a setkat se na své životní cestě s různými pohledy, vůněmi a chutěmi. Kolekce jsou celistvé a nabízí “total look” pro ženy všech věkových skupin na celém světě, které sdílejí stejnou lásku k životu, všímají si propracovaných detailů a mají velmi vyvinutý smysl pro nalezení krás skrytých ve všem okolo nás. Žena, která nosí Elisu Cavaletti, je radostná, optimistická, otevřená novým věcem a naslouchá svému nitru. Dává ostatním lidem pocit duševní pohody a zároveň je respektuje.

Elisa Cavaletti oživuje exklusivní italské umění v tom nejhlubším slova smyslu a zároveň uspokojuje potřeby současného moderního života. Oblečení je unikátní a perfektní pro každou příležitost, od těch nejdůležitějších oslavných událostí až po každodenní aktivity. Každý kus z kolekce má svůj vlastní příběh, který by mohl vyprávět a zároveň jsou všechny modely propojeny v prostoru a čase jako jednotlivé stránky krásné knihy. Umění paní Daniely Dallavalle je vyjímečné díky vlastním autorským tiskům, střihům, materiálovým kombinacím a překrývání barev. Doplnění kolekce o všechny detaily a doplňky plné krystalů, dřeva a kovu (tašky, boty, bijoux, šály) podtrhuje osobitost Elisy Cavaletti a vyvolává emoce…

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Daniela Dallavalle Noi Siamo Essenza (EDP, 100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *