NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Bronzová socha Fauna je přivedena k životu v legendárních Pompejích, zahalena kouřovým, mystickým kadidlem a teplými tabákovými listy.

Toto nepotlačitelné probuzení, bičované citrusovým zefírem z grapefruitu, bergamotu, sladkého pomeranče a magnólie, je poháněno impulsem pelyňku: symbolu neudržitelné dravé povahy faunů, kteří jsou povoláni svádět bezbranné lesní tvory.

Právě zde jsou hypnotické tóny šalvěje uvrženy do nehmatatelného limba – zavěšeného mezi bdělostí a opuštěností – v němž z kořenitých náznaků nového koření a intenzivní tuberózy vzniká ohromující sled snů a nočních můr.

Faunův labyrint se vine svou cestou uhrančivou temnotou, do které se odváží jen ty nejodvážnější duše, a přitom je zahalen do opojné esence jasmínu a divokých vůní plodů jalovce a petitgrain.

Kouzlo je dokončeno teprve poté, co se na scénu dostanou fascinující a svůdné tóny ambry, pačuli, kadidla a cedrového dřeva, a to díky mistrovskému řemeslu Agatho Parfum a tomuto nespornému mistrovskému dílu luxusní italské parfumerie.

Vůně je umístěna v královském flakonu, uloženém v dřevěné krabičce vyložené hedvábím, doplněné úžasným jemným porcelánovým uzávěrem, který byl navržen a vyroben podle italské tradice a uměleckého výzkumu.

Hlava

bergamot
palina
pomeranč
tabákové listy
kouřové tóny

Srdce

pimento
petitgrain
tuberoza
bobule jalovce
šalvěj

Základ

olibanum
semiš

Tato vůně se hodí pro

Tuto vůni ocení především

Další produkty z této kategorie

 • Agatho 195 A.C.
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Agatho 195 A.C. je vůně připomínající sílu a vliv starověkého Říma. Ve vrchních tónech najdeme fíky, bergamot, mátu a citron. Ve středních tónech pak jasmín, kardamon a fíky. V základu vás okouzlí exotické dřeviny, kůže a pačuli. Středomořská vůně fíků…
  Výběr možností
 • Agatho Sileno
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  V zahradách a citrusových hájích v Pompejích bloudí Silenus a zpívá. Jsou to místa „otia“ a meditace, kde starý Silenus, opilý, vyjadřuje svou hudbou a písněmi ambrové tóny svých dávných cest po Středomoří, odrážející východní země skrze sečuánský pepř a…
  Výběr možností
 • Agatho Castiamanti
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Prchavé vrchní tóny myrhy, křehké jako příslib lásky, se potkávají s vzácností šafránu, bujnými tóny medu, umocněny jasmínovým nočním vánkem prostupujícím domovem Casti Amanti tedy cudných milenců na okvětních lístkách růží. V kontextu Pompejí odkazuje na slavný pár, jehož ostatky…
  Výběr možností
 • Agatho Rossopompeiano
  niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml

  Od: 1 680 
  Středomořská svěžest esence, jejíž citrusové tóny doprovází smyslnost damašské růže, sublimující v klikatých orientálních ozvěnách, je inspirována barvou, díky níž jsou fresky pompejských kupolí slavné a nezaměnitelné po celém světě.
  Výběr možností
Velikost (objem)

,

Rodina vůní

,

Parfumér

Maurizio Cerizza

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Agatho Fauno (niche parfémový extrakt, 10ml / 100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.