NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Názory členů našeho týmu

Tomas Jeden z parfémů, který drží na kůži téměř celý den. U tohoto parfému ucítíte, když s ním někdo projde chodbou, zanechá jedinečnou stopu. Výdrž je neskutečná a vůně boží. Naprosto originální, nepodobná ničemu jinému v našem aktuálním portfoliu. Vůně naráz "technická" a zároveň elegantní. Závodník F1 na večírku ve vybrané společnosti.
co na tuto vůni říká Tomáš

V této vůni je vyjádřena elegantní, odvážná, někdy až extrémní osobnost. A to prostřednictvím vzácného neroli, černého pepře a vetiveru. Rum Co2, bulharská růže a oud z Laosu nás zavedou do srdce závodu, mezi vůně Grand Prix.

“Nikdo nedokázal spojit vysokou citlivost vozu s téměř nelidskou odvahou.”, Enzo Ferrari.

Německo, legendární okruh Nürburgring, 28. července 1935. 22 kilometrů závodní tratě pod olověnou oblohou se nad okruhem rýsuje vítr a déšť. Ticho přeruší ohlušující zvuk a rudě pomalované závodní auto před námi sviští a prodírá se vzduchem plným oktanových čísel. Kolem projíždí Nuvolari.

Nuvolari je chvalozpěv na šílenství závodníka, který jde až za hranice možného, je schopen postavit se odvážně smrti, psát příběhy o nepředvídatelných a úžasných vítězstvích, která ho závod za závodem posvětí jako moderního hrdinu závodního světa.

Hlava

italský citron
madagaskarský pepř
akordy benzínu

Srdce

máta Yakima
neroli
bulharská růže
akordy kovu
akordy oleje

Základ

haitský vetiver
laoský oud
akordy asfaltu

Tato vůně se hodí pro

 
 
 
 

Tuto vůni ocení především

Jak si tento parfém vizualizujeme, když zavřeme oči ...

Autor parfému

Cristiano Canali

Původně lékárník v rodné Itálii, Cristiano Canali svou kariéru zahájil na IFF v Holandsku, v této pozici poznal dynamiku průmyslu a přesunul se do kreativního centra v Paříži. Tam se jeho kariéra dále rozvíjela díky blízkým pracovním vztahům s největšími mistry v oboru. Milovník a specialista v jemných vůních prozkoumává synergie a kontrasty ingrediencí, jež taví v nové parfémové nápady. Motivován hlubokou láskou k vintage vůním a technikám se snaží vytvářet vůně, které „léčí duši“.

Tento parfém má velmi pozitivní hodnocení

Fragrantica.com
85%
Parfumo.net
82%
Koncentrace

Rodina vůní

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Parfém Rubini Nuvolari (parfémový extrakt, 50ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.