NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Fundamental představuje Rubiniho minulost, čichové dědictví rodiny. Je to futuristická vůně, ve které se snoubí historie a avantgarda.

Vítáme vás ve Veroně, ve 30. letech minulého století, kde vše začíná. Pietro Rubini právě otevřel svou první parfumerii, mladý a oddaný své práci, pohybující se mezi dámami z vyšší společnosti a smyslnějšími zákaznicemi, scénickými make-upy a rekreačními domy. Objevuje kopce Verony, místní vinice, dlouhé a světlé dny tráví v krajině jezera Garda.

Takto si Andrea Rubini zhmotnil své první parfémové představy, první dílo své kolekce, neupravenou a originální interpretaci aromatického stylu, kde se svěžest citrusů a akordy bílých hroznů mění v eleganci, kde vzácnost kosatce navozuje pozadí tajemství a smyslnosti. Světelný den, který se změní v noční potěšení.

Hlava

bergamot
mandarinka
hrozny

Srdce

kosatec
absolut šalvěje
absolut levandule
absolut včelího vosku
labdanum

Základ

tóny kůže
vetiver
cedrové dřevo
absolut kakaa
santalové dřevo

Tato vůně se hodí pro

Tuto vůni ocení především

Esence Rubini mají vnější obal ze specifického materiálu – glebanitu® v němž nachází svůj objektivní korelativ. Tento materiál budoucnosti je tvořený z fragmentů recyklovaného sklolaminátu. Velkou výzvou glebanitu® je odhalit estetiku recyklovaného materiálu: zde tedy přichází jeho poslání, a to spolupráce se světem designu a umění. Jako výsledek experimentování “made in Italy” s novými materiály, glebanit® s potěšením ukrývá a chrání vzácné produkty italské parfumerie.

Autor parfému

Cristiano Canali

Původně lékárník v rodné Itálii, Cristiano Canali svou kariéru zahájil na IFF v Holandsku, v této pozici poznal dynamiku průmyslu a přesunul se do kreativního centra v Paříži. Tam se jeho kariéra dále rozvíjela díky blízkým pracovním vztahům s největšími mistry v oboru. Milovník a specialista v jemných vůních prozkoumává synergie a kontrasty ingrediencí, jež taví v nové parfémové nápady. Motivován hlubokou láskou k vintage vůním a technikám se snaží vytvářet vůně, které „léčí duši“.

Tento parfém má velmi pozitivní hodnocení

Fragrantica.com
77%
Parfumo.net
78%
Koncentrace

Rodina vůní

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Parfém Rubini Fundamental (parfémový extrakt, 50ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.