NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Kouřová dřevitá vůně. Příběh víkendu na horské chatě, kde sedíte pohodlně usazeni na pohovce Chesterfield, zatímco se praskání krbu mísí s jazzovou hudbou. Vůně vzácného kousku Japonského kadidla a fantastické červené víno vás doprovází po celou noc. Venku padá první sníh.

Hřejivá vůně s lehkou sladkostí. Zvláštní a jedinečný parfém, nepodobný žádnému jinému. Díky pryskyřičným vůním borovice a jedle. Dřevitá vůně s dotykem kouře. Možná ucítíte interiér horské chaty, možná vánoční stromek, pokácený strom … záleží jen na vaší fantazii.

Že vám to nezní jako parfém, ale spíš jako interiérová vůně? Omyl. Arso je skvělý tělový parfém, ve kterém všechny tóny hrají v dokonalé symbióze lineární vůně, jež zůstane na vaší kůži dlouhé hodiny bez výrazných změn. Mistrná jistota od Profumum Roma.

Vydejte se s námi na cestu do hor, přiložte do krbu a sledujte jak oheň plápolá a jiskry se mihotají a mizí v temnotě komína. Dřevo praská, místností se rozlévá teplo. Ve vzduchu je cítit lehký závan kouře. Za okny padá sníh, všude je klid.

Probouzíte se ze sna, uprostřed borovicového lesa, pod modrou oblohou. Jen lehký vánek k vám nese zbytky kouře z opodál hořícího táboráku. I to je Arso.

Tento parfém nenosíte proto, abyste ohromili okolí, ale abyste potěšili sami sebe.

Tento parfém se hodí pro

Tento parfém ocení především

Jak používat parfém Profumum Roma?

Parfémy Profumum Roma neobsahují narozdíl od konkurenčních parfémů výrazné množství vody, místo toho v nich najdete velké procento vonných esenciálních olejů, proto na dotyk působí olejově. V důsledku množství použitých esenciálních olejů při odpařování vůní na kůži zůstává vysoká koncentrace oleje. Výrobce proto doporučuje věnovat pozornost oblečení, zejména jemným šatům (čirá látka, hedvábí atd.). Vůně parfémů Profumum Roma vás bude provázet po celý den.

Správná aplikace

Doporučuje se stříkat vůni zejména na dekolt a zadní část krku. Odstříkejte parfém na kůžu a počkejte 10 až 15 sekund, následně jemně vmasírujte v oblasti nástřiku, aby se esence spojila s vaší pokožkou.

Při kontaktu s pokožkou

Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční výrobky zpracované z přírodních surovin, mohou být někteří lidé alergičtí na některé z použitých rostlin či olejů. Proto výrobce doporučuje provést zkušební test na kůži a při výskytu alergické reakce přerušit používání.

Správné umístění

Výrobek skladujte ve svislé poloze tak, že zkontrolujete zašroubování dodaného spreje nebo uzávěru, aby nedošlo k rozlití obsahu flakonu.

Ochrana v průběhu času

Aby nedošlo ke změně vůně, mějte svůj parfém mimo přímé světlo a mimo zdroje tepla.

Další parfémy od Profumum Roma

 • Niche parfém Profumum Roma Confetto
  EDP, unisex, 18ml / 100ml

  Od: 2 480 
  Elixír, který vám podlomí kolena. Náladová a něžná, jako cukrová vata, jako černá hedvábná sukně zvednutá vírem kolotoče. Vaše smysly objeví naprosto úchvatné a absolutně návykové spojení mandlí a vanilky.
  Výběr možností
 • Niche parfém Profumum Roma Victrix
  EDP, unisex, 18ml / 100ml

  Od: 2 480 
  Pocta starověkému Římu. Osvěžující aromatická směs jalovce, vavřínu a mechu s nádechem růžového pepře evokuje vznešenost ulic starobylého antického města a jeho impozantních kamenných staveb.
  Výběr možností
 • Niche parfém Profumum Roma Vir
  EDP, unisex, 18ml / 100ml

  Od: 2 480 
  Dostal jsem se tak daleko, na hranice EGA s břemenem emocí, selhání a vzkříšení… Tady, před svým nekonečnem jsem to konečně JÁ!
  Výběr možností
 • Niche parfém Profumum Roma Vanitas
  EDP, unisex, 18ml / 100ml

  Od: 2 480 
  Její přítomnost je patrná všem a její vůně se šíří smíchána s barvami jasného západu slunce. Každý k ní byl přitahován.
  Výběr možností
 • Niche parfém Profumum Roma Acqua e Zucchero
  EDP, unisex, 18ml / 100ml

  Od: 2 480 
  La dolce vita v pravém slova smyslu. Pomerančový květ a jemná hřejivá vanilka zde spolu hrají v té nejlepší rovnováze, doslazené hrstkou karamelizovaného cukru. Tato vůně vás vrátí do dětství. Svůdný parfém, který v sobě zároveň skrývá i andělskou nevinnost,…
  Momentálně vyprodáno
Hmotnost 0,460 kg
Velikost (objem)

,

Rodina vůní

1 recenze Niche parfém Profumum Roma Arso (EDP, pánský, 18ml / 100ml)

 1. vladimira.kroupova

  Tuto vůni nepovažuji za čistě pánskou:) Pro mne je to úžasná vůně, kde vyniknou dřevité tóny – vůně borovice a cedru a na muži spíše kadidlo. Obě pohlaví si tam mohou najít tu svoji kouzelnou vůni.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *