NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Náhradní náplň do difuzéru Cire Trudon

Výdrž vůně udávaná výrobcem: cca 3 až 4 měsíce

 

Dostupné varianty:

Abd el Kader

Pojďte se společně zatoulat po orientálním marockém tržišti, obklopí vás nádherná vůně marockého mátového čaje, citronu, vanilky, hřebíčku a jasmínu.

Cyrnos

Královny, básníci a umělci se setkávali ve stínu fíkovníků a slunečníků, v zahradách provoněných citrusy, kde vane vzduch plný vůně levandule. Typické vůně středomořských břehů.

Ernesto

Pojďte se s námi zatoulat do kubánskeho baru. Ucítíte vůni tabáku, rumu, kůže a dřeva

Joséphine

Tlumené světlo úsvitu proklouzlo záhony. Jemný stín se vplíží mezi růže, jasmín, kamélie a kosatce. Svým jemným zeleným palcem probouzí oslňující vůni císařské zahrady.

Odalisque

Květ pomerančovníku zabalený v citrusových a dřevěných kůrách splétá malířův sen, z něhož uniká bledé vlnění kouře vodní dýmky.

Spiritus Sancti

Příjemná jiskrná vůně kadidla mistrně namíchaného s jemnou vůní konvalinek a pryskyřice uklidní vaši mysl a přenese vás do pařížských katedrál 16. století. Jedná se o vůní až rituální, která je ideální k rozjímání, zklidnění či meditacím.

Reggio

Milujete středomořské slunce a dlouhé letní večery plné lehkého vánku? Reggio vás okouzlí vás svěží jemnou vůní v níž se mísí vůně mandarinkovníku, mimózy a grepu.

Madurai

Jemná květinová vůně ylang-ylang a jasmínu, květiny, která hraje zásadní roli v indických mýtech, legendách i každodenních rituálech.

Vůně Cire Trudon

Abd el Kader, Cyrnos, Ernesto, Joséphine, Odalisque, Spiritus Sancti, Reggio, Madurai

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Náhradní náplň do difuzéru Trudon – různé vůně (300ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.