NICHE PARFUME

Autorizované originální niche parfémy té nejvyšší kvality

0
Váš košík

Inspirována parfémem z roku 1923, svůdná a smyslná hra masek.

Maškaráda, hra masek… třpytivá párty, radost ze života a bujarost značící atmosféru, která překypuje barevností a neobvyklostí kostýmů. Široký pohled zachycuje tváře, tváře neznámé i známé díky kouzlu jejich přestrojení. Dopřáváme si nádheru skrytého, nacházíme potěšení v mentálním tanci nad otázkou identit, opouštíme naši nenaplněnou zvědavost…

MASKÉE není jen pudřenka ve flakonu. MASKÉE je svůdnice, jejíž smyslnost je odvozena z její všestrannosti: Cizí exotický sladký nektar z květů ylangu se setkává s vzácnými, šarlatově sametovými damašskými růžemi, zatímco pudrově majestátní kosatec tančí s okouzlující přitažlivostí krémového jasmínu. Otočník vyvolává náznaky vůně marcipánu, lahodná bourbonská vanilka v kombinaci s fazolemi tonka rozehrává tóny do příjemné sladkosti. Základ je složen z jemného pižma a čistého cedrového dřeva, které jemně nesou vůni, koketně podtrženou vůní medu.

Inspirací původní verze parfému z roku 1923 bylo karnevalové veselí a zapudrovaná tvář klauna. Při znovuzrození MASKÉE mistři parfuméři povznesli na radostně jiskřivou atmosféru krásného jarního dne vyjádřenou mandlově pudrovým popraškem na ovocně květinových a zemitě kořeněných složkách.

Tato vůně je udávána jako unisex, vzledem k použitým složkám ji více preferují ženy.

Hlava

ylang-ylang
damašská růže
kosatec

Srdce

jasmín
fazole tonka
otočník

Základ

med
vanilka
cedrové dřevo
bílé pižmo

Další parfémy od CIRO

Hmotnost 0,580 kg
Velikost (objem)

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Niche parfém CIRO Maskée (EDP, unisex, 100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dovolená 20/12 - 15/01, v tomto období neexpedujeme.