Láska na první ovonění

Rated 5 out of 5
2. 11. 2020

♥️ dnes jsem mohla vyzkoušet všechny vzorečky vůní a jsem naprosto ohromená těmi vůněmi.
Mohu jen doporučit ♥️Já se prostě do mnoha z nich zamilovala
Za mne mezi favority patří:
Terra Mia – královna, první okamžiky se rozvoní po karamelu, je jiná než všechny ostatní…také tam cítím skořici..je sladká, jemná..magická.
Mediterraneo – absolutní svěžest a čistota a pronikavá citrusová vůně – osvěžující 🥰😍 božská. Dokonalý partner na dlouhá jednání, kdy si potřebuje člověk zachovat svěžest, energii. Zahání únavu. V letní dny zejména jí musí každý ocenit.
Carthusia Lady – mýdlová, pudrová, luxusní..👌🏻♥️ dáma….jako bych právě vystoupila z královské koupele plné bublinek. Ve spojení s krásnými šaty by už chyběl jen červený koberec.
Carthusia uomo – podobná Lady, jen je decentnější, jemnější..budou jí milovat právě i naše maminky. Do divadla, do společnosti, nenucená, přitom nezapomenutelná.
Esence of The Park – tu si zamilují všichni..člověku běží myslí vzpomínky, zasní se ve vůni máty, čaje, jakoby právě ustál jemný déšť…božské to dílo
…každý určitě bude vnímat vůně po svém a najde si v tom svou esenci, tak jak jsou jedinečné tyto parfémy, tak jedinečný je každý z nás, včetně našich čichových vjemů….jisté však je, že nevím co si vybrat….což se mi tak často nestává….prostě je člověk chce všechny.
……dlouho jsem nebyla tak omámená…fantazie…nelze je nemilovat a nemít je na své kůži

Blanka K.

Krásně provoní celý interiér

Rated 5 out of 5
2. 11. 2020

Koupila jsem si u vás vůni Afrika (Esteban) a krásně provoni celý prostor

Hana Ř.

V košíku nejsou aktuálně žádné produkty.