NICHE-PARFEMY.cz

Niche parfémy a interiérové vůně

0
Your Cart

Štítky produktu

  

Zobrazuji všech 11 výsledků

 • Niche parfém Parfum d’Empire Ambre Russe
  EDP, unisex, 50ml

  2 680 
  Opulentní elixír, vášnivý jako slovanská duše. Opulentnost ruského impéria, vykouzlená zlatavým teplem ambry, umocněným pulzujícím kořením, kouřovým aroma ruského čaje a spirituálním kadidlem.
 • Niche parfém Parfum d’Empire Aziyadé
  EDP, unisex, 50ml

  2 980 
  Skandálně smyslný parfém. Ovocné, kořením nabitá orientální AZIYADÉ. Vůně se otevírá šťávou granátových jablek. Její hojnost afrodiziakálního koření nás vtáhne do smyslné hostiny, kde se slzy kadidla rozplývají v pižmo, cistus a rohovník.
 • Niche parfém Parfum d’Empire Iskander
  EDP, unisex, 50ml

  2 480 
  Citrusový chypre, zářivý jak olympiáda. Tento osvěžující chypre parfém se otevírá jiskřivými citrusy. Jemná svěžest neroli kontrastuje s osvěžující vůní estragonu a koriandru. Dubový mech, ambra a pižmo ukotvují tóny ve smyslné síle.
 • Niche parfém Parfum d’Empire Musc Tonkin
  parfémový extrakt, unisex, 50ml

  3 980 
  Více než vůně: otisk. Parfém z říše smyslů. Silná, návyková, erotická aura... Tento elixír znovuobjevuje v novém, moderním stylu, nejlahodnějším tónu v parfumerii, uctívaném po tisíciletí: Tonkinské pižmo.
 • Niche parfém Parfum d’Empire Tabac Tabou
  parfémový extrakt, unisex, 50ml

  4 180 
  Šamanská a pronikavá vůně. Posvátný kouř. Tabák zažehnutý slaměnkou kroutí svá žlutohnědá pera kolem temperamentní spršky narcisu. Závan savany, med, nahřátá kůže, divoká tráva...
 • Niche parfém Parfum d’Empire Wazamba
  EDP, unisex, 50ml

  2 980 
  Dřevitá, pryskyřičná vůně posvátných rituálů. Spojení vzácných pryskyřic a dřev pálených při posvátných rituálech: somálské kadidlo, keňská myrha, etiopský opoponax, indický santal a marocký cypřiš. Pozvánka na nadčasovou iniciační cestu... na cestu sebesmíření.
 • Niche parfém Parfum d’Empire Acqua di Scandola
  EDP, unisex, 50ml

  2 580 
  Slané a slunečné: moře, jinak S Acqua di Scandola si Marc-Antoine Corticchiato stanovil výzvu: nabídnout jiný výraz moře v parfumerii. Jódové, aromatické a minerální. Čistě středomořské. Výhradně korsické.
 • Niche parfém Parfum d’Empire Equistrius
  EDP, unisex, 50ml

  2 980 
  Jako dech koně, jímž je inspirován ... sametový, jemný, mléčný. Kosatec je nejcennějším materiálem v parfumerii. V EQUISTRIUS byly použity ne méně než tři různé výtažky z florentského kosatce k vyjádření všech jeho aspektů, a dokonce i překvapivé aroma hořké…
 • Niche parfém Parfum d’Empire Le Cri
  EDP, unisex, 50ml

  2 980 
  Oslnivý a vzrušující jako novorozený den Výkřik Le Cri je voláním po znovuzrození. Křišťálově čistý ambrette, rostlinné pižmo s fasetami eau-de-vie, vyzařuje opalizující kosatec prostřelený zářící růží. Ve stínu vrženém těmito lesklými tóny se jemně dřevitý základ otírá o pokožku.…
 • Niche parfém Parfum d’Empire Mal-Aimé
  EDP, unisex, 50ml

  2 780 
  Vidíte je všude, nikde je ale nejde cítit, žádný parfém je neoslavuje. Inspirována obyčejnou rostlinou, jejíž esence je vzácná, inulou, a procesím všech nemilovaných – bodláky, kopřivami, ostružiníky, kořeny – tato ikonoklastická vůně jim konečně dává za pravdu a uvádí…
 • Niche parfém Parfum d’Empire Salute
  EDP, unisex, 50ml

  2 680 
  Tato svěží voda na bázi vinných listů a extraktu z vinných usazenin oživených citrusy je poctou pohostinnosti Korsiky a tamním vinohradům. Práškový vánek kosatce a pižma evokuje andělský podíl. Hloubka dubových sudů ji ukotvuje v terroir ostrova.