CIRE TRUDON je značka, která je na trhu nepřetržitě od roku 1643. A my máme tu čest, že ji smíme zastupovat. Nejslavnější výrobce svíček na světě byl dodavatelem královských dvorů a nejslavnějších katedrál. A i dnes jej najdete pouze na exluzivních místech jako je Saks či Harrods.

Svíčky CIRE TRUDON jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího vosku z Normandie a zasazeny v ručně vyráběném skle z italského Vinci. Prastaré receptury dědící se z generace na generaci vám zajistí opojný zážitek vůní, kterým naprosto podlehnete.

V roce 2017 se rozhodla využít francouzská rodinná značka CIRE TRUDON své téměř čtyřsetleté know how ve světě vůní, pronikla do světa haute parfumerie a přinesla svoji první kolekci luxusních parfémů.

V roce 2018 se společnost zavázala k zachování biologické rozmanitosti regionu. Ve spolupráci s místní rezervací tmavých včel Orne pomáhá Maison Trudon chránit evropskou tmavou včelu (Apis mellifera mellifera), endemický (tj. jinde se přirozeně nevyskytující) druh a zásadní článek v řetězci biologické rozmanitosti regionu, klíč k přežití všech druhů. Evropská tmavá včela je dnes ohrožena intenzivním zemědělstvím a průmyslovými včelařskými postupy. Toto partnerství je dokonalým příkladem motta Cire Trudon od roku 1643: „Deo regique laborant“ nebo „Oni (včely) pracují pro Boha a krále.“ Přírodní park Perche, vedený Denisem Guilleminem, monitoruje a uchovává dědictví a ekologii, člověka a historii. Nachází se na nádherném panství Courboyer, korunním klenotu architektonického dědictví kraje Perche z 15. století, v hlavním areálu parku se nachází centrum ochranářského programu s 12 úly.

V košíku nejsou aktuálně žádné produkty.